Site Loader

Sypialnia jest bardzo ważną częścią każdego domu i mieszkania. Ważne, aby zadbać o odpowiedni klimat w tym wnętrzu. W obecnych trendach w sypialniach dominują puszyste dywany, które zwane są włochaczami. Są one bardzo miękkie w dotyku i wspaniale prezentują się w dużych i przestronnych pomieszczeniach jak i również w ciasnych oraz ciemnych sypialniach. Można je dopasować do nowoczesnego budownictwa oraz do stylu industrialnego, nordyckiego bądź angielskiego. Wyglądają one bardzo designersko i innowacyjnie, stanowią obowiązkowe must have modnej sypialni.

Stylowe i efektowne dywaniki z polipropylenowej przędzy

Nowoczesne dywaniki projektowane są najczęściej z polipropylenowej przędzy. Mają one wysokość runa mierzącą około 30 – 40 milimetrów. Są tkane maszynowo, w procesie produkcji wykorzystywana jest technologia termicznej stabilizacji. W efekcie powstają długie, sprężyste i bardzo wytrzymałe włosy. Posiadają one certyfikaty Oeko-Tex standard 100, które świadczą o wysokiej jakości produktów, są one bezpieczne w kontakcie ze skórą. Stanowią doskonałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na przytulnym i klimatycznym wnętrzu.

Akcesoria do sypialni w stylu industrialnym i skandynawskim

Dywany do sypialni posiadają gęste runo, które jest sprężyste, elastyczne, zapewnia odporność na zniekształcenia. Dywan do sypialni typu shaggy cieszy się największą popularnością w stylu industrialnym oraz skandynawskim, zapewnia on stylowy wygląd w pomieszczeniu. Tkany jest z porządnej, grubej przędzy, oferuje on doskonały efekt wizualny. Tego typu akcesoria do sypialni są tak miłe w dotyku, że można po nich chodzić gołymi stopami. Występują w różnych rozmiarach i kolorach. Można je spotkać w czarno-białych barwach, szarych i odcieniach beżu. Mogą przyjmować kształt koła, trójkąta, kwadratu bądź prostokąta.

Dywan do sypialni można nabyć na stronie https://sklepeureka.pl/dywany/do-sypialni

kreator