Site Loader

Girlandy świetlne są prawdziwymi królowymi nastroju. Zainstalowanie ich na tarasie, w pomieszczeniu czy na balkonie, powoduje, że nastój w danym miejscu od razu staje się bajkowy. Wybór girland świetlnych jest ogromny i dzisiaj nie zawsze są już one kojarzone ze świętami Bożego Narodzenia.

Najmodniejsze girlandy

Girlandy świetlne bardzo często już są elementem, który wykorzystują projektanci wnętrz. Dzięki takiemu oświetleniu bardzo łatwo można uzyskać specyficzny nastrój i klimat danego pomieszczenia. Ponieważ światło, jest ostatnim elementem jego wykończenia, projektanci poszukują coraz to nowych rozwiązań, które idealnie mają się wpasować w dany styl.

Najmodniejsza dzisiaj girlanda świetlna to kilka delikatnie świecących kul połączonych ze sobą albo wężem dekoracyjnym albo takim, który jest ledwo widoczny. Idealne girlandy doskonale oplatają lampy, kinkiety, balustrady, poręcze, metalowe ozdoby, wiszą na karniszach lub są po prostu luźno położone na stole lub komodzie. W każdym przypadku delikatne białe lub lekko kolorowe światło, powoduje, że dane miejsce staje się bajkowym, natychmiast zmienia swój klimat.

Można ją kupić ale można też i zrobić samemu

Na rynku jest bardzo duży wybór girland świetlnych, ale można je nie tylko kupić lecz także zrobić samodzielnie.
Wtedy można otrzymać idealną girlandę, która w pełni spełni nasze oczekiwania. Do wykonania girlandy świetlnej nie potrzebujemy zbyt wiele. Przydadzą nam się zwykłe lampki choinkowe, gaza, kolorowa bibuła, balony, nożyczki i mocny klej, najlepiej klej na gorąco. Przy pomocy bazy, jaką są balony, możemy zrobić różnego rozmiaru bombki, które będą zewnętrzną częścią girlandy. Jak widać inspiracji z girlandami, czy tymi kupnymi czy też tymi zrobionymi, jest bardzo wiele.

Można się poczuć jak na wakacjach

Zawieszenie girlandy świetlnej w salonie czy w sypialni daje niesamowity nastrój. Jednak zawieszenie ich na tarasie lub balkonie pozwala poczuć wakacyjny nastrój. Girlandy są przecież bardzo popularne w uzdrowiskowych parkach czy nadmorskich ośrodkach wypoczynkowych. Gdy wyjeżdżamy na wakacje, bez względu czy teren naszego kraju czy zagranicę, zawsze spotykamy sznury girland powieszone w restauracjach czy hotelach. Dlatego decydując się na tego typu zewnętrzne czy wewnętrzne oświetlenie dekoracyjne, można bardzo szybko przywołać wakacyjne wspomnienia i wakacyjny nastrój. Girlandy świetlne nie są zbyt drogie a efekt jaki można, dzięki nim, uzyskać jest naprawdę niesamowity i bardzo ciekawy i oryginalny.

kreator