Site Loader
villa italia porcelana

Wiosna to czas różnych rodzinnych uroczystości, na których warto pojawić się z efektownym i praktycznym prezentem. Najlepsze propozycje prezentowe i podarunkowe na śluby, rocznice, urodziny i inne ważne okazje znajdziecie w sklepie viva italia porcelana! Koniecznie przyjrzyjcie się nowym rozwiązaniom z dziedziny porcelany artystycznej, wśród których na czoło wysuwają się zachwycające zestawy porcelany stołowej! 

Viva italia porcelana – zastawy na medal 

https://www.e-sas.pl/villa-italia

W sklepie viva italia porcelana znajdziecie wszystko, dzięki czemu Wasze domowe stoły zyskają na ekskluzywnej prezentacji na czas rodzinnych i przyjacielskich spotkań. Szczególną uwagę przyciągają pomysłowo zaprojektowane serwisy kawowe na kilka lub kilkanaście osób. Łatwo zauważyć podczas śledzenia galerii produktowej, iż:

– projektanci niezwykle skrupulatnie zadbali o formę oraz estetykę 

– pastelowe odcienie porcelany sprawiają, że nadaje się ona do aranżacji na każdym stole 

– projekty w dużej mierze nawiązują do klasyki, czyli tego, co lubimy najbardziej 

– w każdym serwisie skorzystać można z talerzyków o dostosowanej wielkości 

– naczynia są trwałe i eleganckie 

Viva italia porcelana – piękno stołu na wiele lat 

Korzystając z oferty viva itaiia porcelana nawet w środku srogiej, polskiej zimy wpuścimy na nasz stół odrobinę lata i ciepła kojarzącymi się z klimatem bajecznych Włoch. Kubki oraz filiżanki są niezwykle praktyczne w codziennym stosowaniu. Naczynia można myć metodą tradycyjną lub w zmywarce. Nawet po długim czasie stosowania nie tracą swoich charakterystycznych, pastelowych odcieni, zachowują kształty oraz unikalność formy. 

kreator