Site Loader
łóżko piętrowe 80x200

Dzieci rosną bardzo szybko, dlatego gdy tylko wyrosną z niemowlęcych łóżeczek warto zainwestować w łóżko piętrowe, szczególnie jeśli dzieci mają wspólny pokój. Łóżko piętrowe 80×200 będzie idealnym rozwiązaniem do niewielkiego pokoju dla dwójki dzieci.

Idealne rozwiązanie do małego pokoju

Metraż mieszkania nie zawsze pozwala na wstawienie dwóch pełnowymiarowych łóżek do pokoju dzieci, dlatego łóżka piętrowe 80×200 są idealnym rozwiązaniem. Takie rozwiązanie zajmuje mniej miejsca niż dwa osobne łóżka dla bliźniaków, dzięki czemu można zaoszczędzić cenną przestrzeń w pomieszczeniu. Dzieci mają więcej miejsca na wspólną zabawę i nie trzeba martwić się o miejsce do spania.

Atrakcja dla dzieci

Łóżko piętrowe 80×200 jest niezwykłą atrakcją dla dzieci, ponieważ spanie wysoko nad ziemią kojarzy się z wielką przygodą. Łóżko piętrowe dla bliźniaków jest doskonałym rozwiązaniem rozwijającym ciekawość i wyobraźnię. Dzieci mogą spać na górze na zmianę co tworzy więź i przeżywanie wspólnych przygód.

Łóżko piętrowe a bezpieczeństwo

Łóżka tego typu nie są skierowane dla najmłodszych, im starsze dziecko tym lepiej. Jednak łóżka piętrowe 80×200 posiadają specjalną barierkę ochronną, która zwiększa bezpieczeństwo, szczególnie tych małych śpiochów. Jest wiele sposobów na poprawę bezpieczeństwa na materacu na górze. Można zamontować także specjalne gumowe linki, dzięki którym wypadnięcie z łóżka jest właściwie niemożliwe.

Kupując łóżko piętrowe należy sprawdzić, czy pokój ma odpowiednią wysokość tak, by dzieci śpiące na górze jak i na dole miały odpowiednio dużo miejsca. W sprzedaży jest wiele łóżek spełniających najwyższe standardy i odpowiadające na oczekiwania nawet najmłodszych użytkowników.

Jak wybrać łóżko piętrowe 80×200?

Kupując łóżko dla bliźniaków trzeba wziąć pod uwagę przede wszystkim materiał z którego jest zrobione, koniecznie zwrócić uwagę na zastosowane zabezpieczenia, a także na maksymalne obciążenie łóżka, bo dzieci rosną w bardzo szybkim tempie.

kreator