Site Loader

Mimo, iż wybór kabin prysznicowych w sklepach jest bardzo duży, to jednak sporo klientów decyduje się na zamówienie ich u szklarzy lub w salonach łazienkowych zgodnie z ich indywidualnymi preferencjami. Bardzo często chodzi o odpowiedni rozmiary, wyjątkowy kształt lub też oryginalne ozdoby. Jaką kabinę i gdzie można zamówić? Podpowiedź poniżej.

Niestandardowe rozmiary

Klienci, którzy posiadają duże łazienki – zazwyczaj chcą kupić kabinę prysznicową wolnostojącą o dość dużych wymiarach. Dlatego też, z pomocą przychodzą im firmy, które w ciągu kilku dni na specjalne życzenie klienta – taką kabinę stworzą oraz zamontują. Jest to także bardzo wygodne rozwiązanie dla osób, których pomieszczenia mają nadzwyczajny kształt (np. mieszkania na poddaszach, gdzie występują liczne skosy). Wówczas taka kabina na wymiar jest ostateczną opcją.

Wyjątkowy format

Zdarzają się osoby, które marzą o wyjątkowej, oryginalnej i bardzo ciekawej kabinie prysznicowej, która wizualnie dopasuje się do bardzo interesujących aranżacji. Klienci często chcą kabinę prysznicową, która posiada specyficzny rodzaj szkła (np. szkło barwione na różne kolory) lub wykończenie kabiny (jej profile) są niestandardowe, by pasowały do określonego wnętrza. W sklepach pod tym względem nie ma zbyt dużego wyboru, gdyż producenci tworzą kabiny zazwyczaj ze ścianami ze szkła zwykłego lub z tworzywa sztucznego.

Modne ozdobniki

Obecnie bardzo modne są kabiny prysznicowe w kratkę. Na ich ścianach wówczas znajduje się czarna krata, która idealnie komponuje się ze stylem loftowym lub nowoczesnym. Takie kabiny prysznicowe jednak nie są dostępne od ręki w żadnym markecie, ani w sklepach z armaturą łazienkową. Klienci, muszą więc zamówić je na specjalne zamówienie – określając wcześniej dokładnie jej wymiary, kształt oraz wspomniane wcześniej ozdobniki, które muszą się na niej znajdować.

kreator