Site Loader
plakat komiksowy

Mylą się wszyscy ci, którzy twierdzą, że plakaty odeszły do lamusa wraz z przeminięciem lat dziewięćdziesiątych. Dziś moda na plakaty wraca ze zdwojoną siłą, a papierowe ilustracje stają się ozdobą nie tylko w domach prywatnych, ale również w nowoczesnych lokalach. Plakaty z motywami z komiksów cieszą się też popularnością w związku z głośnymi ekranizacjami przedstawiającymi przygody Batmana, Spidermana, The Suicide Game i wielu innych.

W jakich miejscach wieszać plakaty?

plakat komiksowy

Plakaty komiksowe to świetny pomysł na ozdobienie ścian i nadanie im więcej koloru. Nawiązanie do ulubionych postaci z filmów sprawdzi się w:

  • sypialniach
  • nowoczesnych salonach w stylu industrialnym i klasycznym
  • kuchniach i jadalniach
  • biurach i miejscach pracy

Plakaty z komiksów mogą stać się również nietuzinkową ozdobą klubów, pubów i kawiarni tematycznych. Poszczególne ilustracje znanych wszystkim postaci mogą nadać charakter pomieszczeniom i diametralnie zmienić ich oblicze. Mogą też stanowić atrakcyjne urozmaicenie pokoi dziecięcych i sprawić maluchom sporo radości.

Jak wieszać plakaty?

O ile w latach dziewięćdziesiątych plakaty z magazynów młodzieżowych, były natychmiast przyklejane do ściany za pomocą taśmy, dziś popularniejsze są metody bardziej estetyczne. Plakat komiksowy powieszony na ścianie w antyramie będzie wyglądał efektownie, a poza tym będzie chroniony przed uszkodzeniami mechanicznymi. Z kolei plakaty wieszane w metalowych ramach wprowadzają do pomieszczenia odrobinę surowego, industrialnego klimatu, który dobrze komponuje się z innymi elementami nowoczesnych wnętrz. Można je wieszać pojedynczo albo seriami, a kwestia ta zależy od wyobraźni fanów komiksowych bohaterów.

kreator