Site Loader

W pokojach dziecięcych dużym zainteresowaniem cieszą się łóżka piętrowe. Nie zajmują one dużo miejsca, bardzo efektownie się prezentują i zapewniają trwałość oraz odporność na uszkodzenia. Na szczególną uwagę w tej kwestii zasługuje łóżko piętrowe 3 osobowe. Pomieści ono troje dzieci w różnym wieku i z całą pewnością, doskonale wkomponuje się w każdą aranżację.

Warto dodać, że ramy łóżka, które zaprojektowane są z wysokojakościowego drewna sosnowego gwarantują trwałość i wytrzymałość. Dodatkowo, całość pomalowana lakierem wodnym prezentuje się bardzo imponująco. Łóżka 3 osobowe dla dzieci wyposażone są w funkcjonalne drabinki, które ułatwiają poruszanie się maluchów po poszczególnych piętrach.

Garść informacji o wysokojakościowych piętrowych łóżkach

Łóżko piętrowe trzyosobowe do samodzielne montażu, wyposażone jest we wszystkie potrzebne akcesoria i kompozyty. Posiada ono specjalnie wycięte otwory, w które bez problemu wchodzą śruby stalowe. Warto dodać, że porządne akcesoria meblowe, które zawierają czytelną instrukcję montażu, odznaczają się walorami użytkowymi oraz dekoracyjnymi. Porządne łóżka piętrowe 3 osobowe projektowane są w modnych i ciekawych, uniwersalnych kolorach. Na wyposażeniu produktów znajdują się porządne materace o wymiarach 190 x 80. Wyposażone ponadto w funkcjonalny pokrowiec, ułatwiają transportowanie. Gwarantują one dobrą nośność, która na każdy poziom wynosi aż 100 kilogramów.

Stabilna konstrukcja i uniwersalny design łóżek piętrowych trzyosobowych

Łóżka piętrowe trzyosobowe stanowią korzystne rozwiązanie do dziecięcych pokojów. Jest to świetna opcja dla małych i średnich pomieszczeń, w których istnieje potrzeba zaoszczędzenia miejsca. Stabilna konstrukcja łóżek gwarantuje zadowolenie oraz satysfakcję z wieloletniego użytkowania. Śmiało można stwierdzić, że jest to produkt bezpieczny dla dzieci. Łóżka piętrowe trzyosobowe dla dzieci odznaczają się uniwersalną stylistyką, dlatego mogą one być ozdobą pokojów u chłopczyków jak i również dziewczynek.

kreator