Site Loader
Pełnia - plakat

Przestrzeń, w której przebywamy nie tylko pokazuje to, jakimi jesteśmy, ale również ma wpływ na to, jakimi się stajemy. Jest to jeden z wielu powodów dlaczego warto zadbać o wystrój domu. Koniec końców jest to miejsce, w którym (nie licząc pracy) spędzimy większą część życia. Szczęśliwie współcześnie mamy dużą ilość możliwości zmiany domu we własną oazę.

Niepowtarzalne dekoracje ścienne

Nie ulega wątpliwości, że dekoracje ścienne są tym elementem wyposażenia, który nadaje przestrzeni niepowtarzalnego charakteru. W zależności od naszych upodobań na ścianie znaleźć się mogą m.in obrazy, fototapety, czy też stylowe plakaty z widokami. Wszystkie z nich posiadają wyjątkowe walory estetyczne, które sprawią, że każdego dnia będziemy chcieli powrócić do domu. Jak odpowiednio dobrać dekoracje?

Stylowe plakaty z widokami

Niezależnie od stylistyki mieszkania oraz jego rozmiarów obraz, fototapeta lub plakat to zawsze doskonały wybór. Należy jednak przestrzegać kilku zasad, które uchronią nas przed kupnem dekoracji stylistycznie całkowicie niedopasowanej do naszego mieszkania. Najprostszym jest dobór na podstawie kontrastu.

Jeżeli posiadamy proste, funkcjonalne mieszkanie, to doskonałym pomysłem będzie obraz lub plakat wyróżniający się na tle pozostałych elementów wyposażenia. Mogą to być nasycone kolorami i treścią pejzaże i widoki. Z pewnością nadadzą one mieszkaniu jedynego w swoim rodzaju charakteru. Z kolei w przeciwnej sytuacji tj. domu przesyconym ozdobami warto postawić na plakat prosty, stonowany.

kreator