Site Loader

Salon jest miejscem, w którym odpoczywamy, do którego zapraszamy gości. Musi być nie tylko elegancki, ale również funkcjonalny. Elegancki narożnik to konieczność. Jak wybrać narożnik, który pozwoli na wygodne spędzenie popołudnia?

Kolorowy akcent

Eleganckie narożniki do salonu ( https://birdmeble.pl/narozniki-rozkladane/do-salonu/eleganckie ) zajmują dużo miejsca co znaczy, że stają się centralnym punktem pokoju dziennego. To tu odpoczywamy, spędzamy czas z rodzina, czy oglądamy telewizję.

Warto jednak pamiętać, że narożnik jest również bardzo ważnym elementem wyposażenia wnętrza. Bardzo często narożniki wybierane są w kolorach, które są uniwersalne. Beżowy, szary czy brązowy narożnik będzie pięknie wyglądał przez długie lata. Jednocześnie sprawdzi się w wielu aranżacjach kolorystycznych. Mała zmiana w barwach dodatków pozwoli na uzyskanie nowego wnętrza niewielkim kosztem.

Narożnik do salonu elegancki może również być w bardzo ciekawych, charyzmatycznych kolorach. Dzięki takiemu wyborowi narożnik staje się głównym elementem estetycznym pokoju dziennego. Musztardowy, ciemno zielony czy granatowy elegancki narożnik ożywi salon i sprawi, ze będzie on wyglądał gustownie i niebanalnie.

Jak ustawić narożnik?

W obszernym salonie sprawdzi się narożnik modułowy, który jest duży i elegancki. Taki narożnik mogą być budowane na różne sposoby w zależności od potrzeby. Ustawiony na środku pokoju będzie pełnił funkcję przesłony, która pomoże podzielić salon na strefę jadalną oraz wypoczynkową.

Do małego pokoju dziennego warto skusić się na mniejszy narożnik, który ustawiony pod ścianą pozwoli na wygodny wypoczynek, a jednocześnie nie przytłoczy salonu. Kompaktowa bryła sprawi, że narożnik idealnie wpisze się w przestrzeń.

Wybierając narożnik trzeba zwrócić uwagę, by był funkcjonalny, wygodny i elegancki. Tylko taki mebel będzie prawdziwa ozdobą pokoju dziennego.

kreator