Site Loader

Zastanawiasz się nad zakupem nowego prysznica, ale nie masz pojęcia czym powinieneś się kierować przy jego wyborze? Jeśli tak to mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość. Specjalnie z myślą o osobach takich jak Ty przygotowaliśmy krótki poradnik na temat tego jaki prysznic sprawdzi się najlepiej.

Wanna czy prysznic?

Zanim jednak przejdziemy do wyboru odpowiedniego prysznica, odpowiedzmy sobie na pytanie co bardziej się opłaca wanna czy prysznic? Pod względem finansowej znacznie bardziej opłaca się oczywiście prysznic. Codzienne branie prysznica generuje bowiem znacznie mniejsze koszty niż codzienna kąpiel w wannie. Jednak wybór pomiędzy tymo opcjami nie powinien opierać się jedynie na korzyściach finansowych. Bardzo ważnym elementem jest także komfort w użytkowaniu danego sprzętu oraz indywidualne preferencje.

Najlepszy prysznic

Powinieneś wiedzieć, że jeśli chcesz połączyć obydwie opcje, możesz zamontować system prysznicowy nad wanną. Nie jest to oczywiście to samo co prysznic, jednak tego typu trik jest miłą alternatywą dla ciągłych kąpieli. Wybierając system prysznicowy należy zwrócić uwagę na to co oferuje dany sprzęt. Dobrym pomysłem może okazać się zainwestowanie w grohe smartcontrol. Jest to innowacyjny system natryskowy, które w intuicyjny sposób pozwala na kontrolę ciepła oraz natężenie wody. Ponadto dzięki grohe możesz w szubki oraz niezwykle prosty sposób zmieniać strumień wody. W zależności od Twoich upodobań jesteś w stanie przełączać strumień pomiędzy słuchawką prysznicową a deszczownicą za pomocą jednego kliknięcia. Jest to system, który w znacznym stopniu jest w stanie ułatwiać cały proces brania prysznica. Dzięki grohe smartcontrol oszczędzasz nie tylko czas, ale także pieniądze, ponieważ innowacyjność tego produktu dostępnego na www.banyo.pl w znacznym stopniu wpływa na oszczędzanie wody.

kreator