Site Loader
UMYWALKA PODBLATOWA REA NEL GOLD

Do chętnie wybieranych umywalek zalicza się modele wpuszczane w blat. Osoby decydujące się na takie rozwiązania często zastanawiają się nad tym, jak wybrać odpowiednie elementy armatury. Wśród popularnych egzemplarzy odnaleźć można wiele modnych i funkcjonalnych akcesoriów. Co należy wiedzieć, aby odnaleźć umywalkę dopasowaną do swoich potrzeb?

Na co powinno się zwrócić uwagę?

umywalka podblatowa wpuszczana

Poszukując dobrej umywalki należy zawsze pamiętać o jej jakości i funkcjonalności. Odpowiednio dobrana misa powinna mieć nie tylko właściwe wymiary. Warto zwrócić uwagę na jej kształt, wygląd i pozostałe parametry. Umywalka wpuszczana w blat może być umieszczona na równi z płytą lub wystawać odrobinę ponad jej powierzchnię. Wyższe ranty mogą okazać się szczególnie dobrym wyborem w przypadku mniejszych umywalek. Ograniczą wówczas ryzyko rozchlapywania wody. O czym jeszcze należy pamiętać?

Jak dobrać właściwy model?

Wśród modnych wpuszczanych umywalek pojawiają się elementy prostokątne, okrągłe i owalne. Wybór jednego z tych akcesoriów jest zwykle zależny od wybranego stylu wnętrzarskiego i estetyki. Osoby stawiające na funkcjonalność powinny jednak pamiętać, że misy o zaokrąglonych brzegach łatwiej się czyści.

Oprócz klasycznych zlewów o różnych kształtach pojawiają się tu umywalki z oryginalnymi rozwiązaniami. Możliwy jest m.in. zakup elementów z dodatkową płaską powierzchnią, na której ustawia się kosmetyki i potrzebne rzeczy. To korzystne rozwiązanie w przypadku blatów bardziej podatnych na zabrudzenia.

Armatura, na którą warto się zdecydować

Kupując umywalkę należy przede wszystkim zwrócić uwagę na jej jakość. Misa powinna być wykonana z materiałów odpornych na uszkodzenia. Warto decydować się na modele oferowane przez sprawdzone firmy. Praktycznym rozwiązaniem będzie umywalka z otworem na baterię, która zapewni łatwy montaż. Wśród modnych przedmiotów pojawiają się m.in. zlewy białe, czarne i antracytowe. Właściwie dobrana armatura z pewnością sprawdzi się w każdej modnej i praktycznej łazience.

kreator