Site Loader
pokój dziecka

Odpowiednie urządzenie pokoju nastolatka to duże wyzwanie nie tylko dla rodziców. Warto zaangażować młodego człowieka w ten proces. Nastolatek będzie mógł wybrać takie meble i dodatki, jakie mu się podobają najbardziej.

Jakie meble wybrać?

Na pewno funkcjonalne i trwałe. Prawdopodobnie będą one służyć naszemu dziecku przynajmniej przez kilka ładnych lat. Warto też dobrze rozplanować całą dostępną przestrzeń. W pokoju nastolatka powinno znaleźć się dobrze oświetlone miejsce do nauki, zabawy, a w dalszych latach przestrzeń do spotkań ze znajomymi. Jakie kolory mebli i ścian wybierać? O ile z przemalowaniem czy położeniem nowej tapety nie będzie większego problemu. To zakup nowych mebli może być zdecydowanie zbyt dużym wydatkiem w domowym budżecie. Dlatego warto wybierać takie sprzęty, które są naprawdę ponadczasowe. Oczywiście to nie oznacza, że pokój nastolatka musi być urządzony bez wyrazu.

Moc dodatków! Plakaty ścienne i nie tylko…

Żeby wnętrze prezentowało się naprawdę ciekawie warto postawić na dodatki. Kolorowe zasłony, ciekawy dywan czy plakaty na ścianę. To właśnie dzięki tym detalom nastolatek może dowolnie aranżować swój pokój i nie kosztuje to zbyt wiele. To bardzo ważne, ponieważ w tym wieku młodym ludziom w błyskawicznym tempie zmieniają się upodobania.

Plakaty ścienne możemy dostać w wielu kolorach i wzorach. Wybór jest praktycznie nieograniczony. Dlatego każdy młody człowiek może bez większego problemu znaleźć coś dla siebie. Ci najbardziej wybredni mogą zamówić plakaty na ścianę z własnym, niepowtarzalnym wzorem.

kreator