Site Loader
szafki pod telewizor nowoczesne

Salon w wielu domach to miejsce nie tylko spożywania posiłków, ale przede wszystkim relaksu i spędzania czasu w gronie rodziny i przyjaciół. Nic więc dziwnego, że wystrój wnętrza ma szczególne znaczenie gdy chodzi o to pomieszczenie. W większości polskich domów w centrum salonu znajduje się telewizor stojący na szafce – to właśnie ten mebel może być zarówno funkcjonalny, jak i atrakcyjny wizualnie.

Jak dobrać szafkę pod telewizor?

Aktualnie w architekturze wnętrz panuje moda na surowy minimalizm. Nic więc dziwnego, że producenci mebli produkują minimalistyczne, nowoczesne szafki pod tv. Są one zazwyczaj proste, ale także funkcjonalne. Najbardziej popularna w tym nurcie jest szafka rtv biała. Jednak nie wszystkie szafki pod telewizor nowoczesne są podobne i produkowane jednorodnie. Wręcz przeciwnie, meble w znaczący sposób się różnią, często jedyną cechą wspólną jest podtrzymywanie ekranu telewizora. W zależności od wnętrza szafki mogą być całkowicie zabudowane, z szufladami, pólkami, matowe i z połyskiem. Najważniejsze to dobrać szafki pod telewizor nowoczesne do własnych potrzeb i gustów – zobacz w ofercie sklepu Mebel4u.

Funkcjonalne szafki pod tv

Poza wyglądem meble powinny wykazywać się dużą funkcjonalnością. Przede wszystkim warto zastanowić się, czy szafka będzie musiała pomieścić takie urządzenia jak odtwarzacze, dekodery czy konsole do gier. Druga sprawa to dobór gabarytów szafki, aby pasowała zarówno do telewizora, jak i wielkości pomieszczenia.

kreator