Site Loader
plakat z mapą azji

Kolonialny wystrój wnętrz zdobywa coraz większą popularność wśród fanów designu. Nie ma się czemu dziwić, bogaty w drewno, rośliny i orientalne dodatki styl pięknie prezentuje się w salonach, jadalniach, a także sypialniach, dodając im powiewu egzotyki. Jakie dodatki dopełnią kolonialny wystrój? W co zaopatrzyć się podczas wystroju wnętrz?

Plakaty z mapą Azji

Świetnym pomysłem jest zakup mapy Azji w formie plakatu, która wprost idealnie wpasuje się w orientalne wnętrze. Mapa Azji sprawi, że pokój dzienny lub inne pomieszczenie, które nią przyozdobimy zamieni się w prawdziwy egzotyczny raj. Zdecydowanie warto postawić na plakaty z mapą Azji specjalnie, fabrycznie postarzane, dzięki czemu stylizowane na oryginalne stare płótna. W ich kolorystyce dominuje sepia i brązy, które doskonale oddadzą klimat rodem z wiktoriańskiego pałacu. Równie dobrym pomysłem będzie oprawienie plakatu w drewnianą ramę korespondującą z resztą mebli będących w pomieszczeniu.

Fototapeta

Dobrym rozwiązaniem będzie również postawienie na wielkoformatowy plakat w formie fototapety, który zakryje np. całą ścianę w danym pomieszczeniu. Taka mapa Azji idealnie sprawdzi się w roli tła dla wyszukanych mebli z egzotycznego drewna. Plakaty z mapą Azji to idealny sposób na dodanie naszym wnętrzom pożądanego charakteru przy stosunkowo małym koszcie. Należy pamiętać, że jeżeli decyduje się na styl kolonialny powinno mieć się do zagospodarowania duże przestrzenie mieszkaniowe. To właśnie one sprawiają, że ma to rację bytu.

kreator